Режим работы:Пн-Вс 9.00-21.00
Адрес:ул. Ревуцкого 18, оф. 73

Алмазна різання прорізів

Найчастіше ремонт пов'язаний не тільки з оновленням обробки приміщення, але і зі зміною планування приміщення. Перепланування завжди пов'язана з частковим або повним демонтажем стін.

Стіни поділяються на два види: несучі (капітальні) стіни і стіни-перегородки. Демонтаж несучих стін складний і трудомісткий процес, для його здійснення можуть бути застосовані різні механізми і способи демонтажу.
Самий технологічний спосіб демонтажу стін і колон (на сьогоднішній момент єдино допустимий при демонтажних роботах в житлових і адміністративних будинках) - це алмазна різання, дозволяє уникнути ударно-вібраційного навантаження на конструктив, дозволяє вести роботи в обмежених умовах, відносно не високий шум.
Наше обладнання дозволяє в житлових і нежитлових приміщеннях виконати роботу точно по нанесеній розмітці і без врізів виходять за контури передбачуваного вироби.

Устаткування підключається до електромережі 220 W і може працювати або з водою, що дає можливість роботи без пилу, або при підключенні аспірації, промислового пилососа.

Наприклад, вентиляційний отвір квадратної форми 250x 250 мм, при товщині стіни до 80 см при наявності доступу з двох сторін можливо вирізати без врізів, що виходять за контури отвору і ударних навантажень.

При роботі в житлових приміщеннях можливість різання і демонтажу:

  • прорізу
  • підвіконної тумби
  • розширення отвору
  • виробництва ніш
  • отворів квадратної, прямокутної форми в безпосередній близькості від перекриттів, що примикають стін і стояків.
  • декоративних наскрізних отворів при будь-якій товщині стін
  • прорізів в перекриттях різних конфігурацій і форм при будь-якій товщині цих перекриттів.

Устаткування для різання, що використовується нашою компанією дозволяє виконати всі види цих робіт з найменшою кількістю пилу і ударних навантажень на конструкції з якими ведеться робота по демонтажу та різання.

Глибина різу до 40 см з кожного боку дозволяє, наприклад, вирізати підвіконну тумбу перебуваючи всередині приміщення не виходячи на балкон, або з балкона не заходячи в приміщення, в якому зроблений ремонт або часткова обробка, що економить кошти на переробку приміщення після демонтажу.