Режим роботи:Пн-Нд 9.00-21.00
Адреса:вул. Ревуцького 18, оф. 73
  • Влаштуємо отвір в несучій стіні "під ключ" без пилу та шуму
  • Ріжемо перекриття і стіни будь-яких габаритів
  • Узаконити перепланування, прибудови
Наші послуги
Проектна документація

Стандартне планування квартири може не...

Читати повністю
Алмазна різання прорізів

Найчастіше ремонт пов'язаний не тільки з...

Читати повністю
Посилення отворів

Посилення отворів в стінах розраховується з...

Читати повністю
Узаконіваеніе перепланування

При виконанні капітального ремонту (робота з...

Читати повністю
Наші роботи
Перевага роботи з нами
Cучасне
обладнання
Робота з бетоном і залізобетоном різної глибини
Алмазна різка до 50см в товщину
Допоможемо оформити і узаконити
Гарантія на міцність і стійкість
Перевага алмазного різання
Безпечно для стін і будівлі в цілому

При проведенні робіт відсутні ударні навантаження на стіну. З цього виключається можливість ослаблення стіни і появи в ній тріщин

Висока точність і швидкість проведення робіт

Отвір стіні під стандарнтую двері робиться "під ключ" за один робочий день з дотриманням заданих розмірів

Відсутність пилу при влаштуванні отвору

Різка відбувається з подачею води, тому немає пліва забруднення квартири

Гладка поверхня різу

Після закінчення робіт з різання прорізу не треба буде штукатурення вийшов отвір, так як площину різання виходить гладкою і не вимагає подальшої обробки

Отвір в бетоні будь-якої міцності і марки

Метод алмазного різання можна отримати отвір в бетоні будь-якої марки і рівня армірованіяЖ від М100 до М500 з арматурою від 2 мм до 20 мм

Мінімум шуму

Рівень шуму значно нижче, в порівнянні з ударним методом

Статті

Несуча стіна і алмазна різання в цій стіні
30.10.2019

Щоб зробити отвір в несучій стіні в...

Армований і сильно армований бетон і його різка
30.10.2019

Для багатьох будівельників однієї з...

Як і чим різати бетонний блок
29.08.2019

В ході будівництва робота з бетонними блоками...

Алмазна різка несучих стін і перекриттів без шуму і пилу під ключ

Алмазна різка несучих стін і перекриттів без шуму і пилу під ключ.

Ми команда будівельників, архітекторів, інженерів проектувальників і юристів яка допоможе вам реалізувати в життя ваші будівельні ідеї. Від проекту будинку і дрібної перепланування квартири до отримання прав власності на нерухомість.

Всі наші послуги можна розбити на 3 напрямки:

Проектування

Будівельні роботи

Узаконення

Проектування житлових будинків

Алмазна різка стін

Дозвіл на будівельні роботи

проект перепланування

Алмазна різка плит перекриття

Введення в експлуатацію

проект реконструкції

Посилення прорізів металом

Тих. паспорт

Проект посилення прорізів

Пристрій металевих конструкцій

Поділ / Об'єднання майна

Проект надбудови / прибудови

Пристрій мансард на тех. поверхах / горищах

Присвоєння адреси об'єкту

Авторський нагляд

Прибудова лоджій, терас

Оформлення тех. поверхів, підвалів, горищ.

Технічний нагляд

Надбудова поверхів в житлових будинках

Реєстрація прав власності

На даний момент найпопулярнішим і основним напрямком нашої компанії є пристрій прорізів в несучих стінах. Всі роботи ми виконуємо «під ключ». Роботи проводяться досвідченими фахівцями із застосуванням спеціального обладнання - ручні алмазні пили, установки для алмазного різання. Алмазний рез можна використовувати в цегляних, бетонних, залізобетонних стінах і перекриттях.

Застосування технології алмазного різання дуже затребуване, тому що рівень шуму нижче, ніж при роботі з болгаркою, немає руйнують ударних вібрацій на основну частину стіни, а пилу менше за рахунок струменя води, яка подається під час різу (тут же працює насос, який відкачує воду з пилом в спеціальний резервуар)

Основні етапи роботи з влаштування прорізу в стіні:

1. Ви прийняли рішення про перепланування квартири і вибрали стіну, де в подальшому буде розташовуватися майбутній отвір і його розміри. А можливо і зовсім у вас 2 квартири і ви хочете їх з'єднати.

2. У телефонній розмові / через Viber / пошту ви відправляєте всі необхідні дані, у відповідь ми висилаємо комерційну пропозицію, в яких будуть розписані всі види робіт і їх вартість, ніяких цін «зі стелі» і розцінок на вскидку. Всі послуги строго тарифікуються. Так само, ми будемо раді, якщо Ви прийдете до нас в офіс, тільки попередьте нас по телефону про це, ми часто буваємо на об'єктах.

3. Ми домовляємося, коли до Вас зможе під'їхати архітектор і наш менеджер. Архітектор зніме необхідні розміри для проекту посилення, а з менеджером Ви підпишіть договір і вирішите організаційні питання.

4. Ми готуємо проект, це займає кілька робочих днів. У проекті буде викреслена квартира до перепланування і після, буде окремий розділ щодо посилення прорізу, в якому буде вказана вся специфікація металу, його кількість і спосіб монтажу.

Що дає Вам проект:

- Впевненість, що Ваші стіни не заваляться. До проекту прикріплюється сертифікат архітектора та інженера конструктора, які виступають гарантом, що такі роботи можна проводити в конкретному місці із застосуванням необхідних будівельних матеріалів.

- У проекті буде зроблено розрахунок навантажень, під ці навантаження буде вибраний оптимальний варіант посилення. Металу буде достатньо для посилення, конструкція буде надійною. У той же час ви не переплатите за надлишок матеріалу.

- У вас на руках буде документ, за допомогою якого ви зможете «заспокоїти» Ваших сусідів і ЖЕК. тому стіни загальні, завжди знайдуться люди, які захочуть перевірити, що Ви робите зі стінами і на якій підставі. Проект в таких випадках виступає як інструкція для будівельників і як документ підстави для сусідів.

5. Після виконання проекту, ми складаємо кошторис на будівельні роботи, в якій вказано весь матеріал і види робіт по влаштуванню отвору. Домовляємося про дату будівельних робіт.

6. У призначений день ми виконуємо демонтаж стіни / перекриття. Якщо потрібно, ми використовуємо спеціальні розпірки для тимчасової підтримки плит перекриття. Роботи виконуються тільки алмазної різкою. Важливо! Відбійниками і перфораторами такі види роботи проводити заборонено, тому що порушується цілісність всієї стіни. Всі гучні роботи ми виконуємо виключно в дозволене регламентом час.

7. Після того, як отвір буде вирізаний, він акуратно опускається лебідкою на покришки, упускати плиту на підлогу строго заборонено! Вага плити в стандартному отворі орієнтовно становить 600 кг, а іноді вага доходить і до 1000 кг. Перебуваючи на підлозі, плита розбивається на дрібні частини, які потім збираються в мішки. 8. Після демонтажу, ми виробляємо посилення прорізу металом. Посилення проводиться виходячи з специфікації металу за проектом. Конструкція посилення може бути різна і буде залежати саме від вашого прорізу. Після посилення, метал проклеюється зі стіною і фарбується ґрунтовкою. Існує типи підсилень, де на стіни від посиленого отвору виступають металеві «пелюстки», які наскрізь пронизують стіну арматурою і стягуються - це дозволяє краще стягнути конструкцію і розподілити навантаження.

9. Ви приймаєте роботу. За домовленістю, ми можемо організувати вивіз сміття.