Режим роботи:Пн-Нд 9.00-21.00
Адреса:вул. Ревуцького 18, оф. 73

F.A.Q.

З чого почати?
Найкраще почати з консультації і дизайн проекту квартири, це допоможе уникнути додаткових витрат під час проведення капітального ремонту. Перед тим, як демонтувати несучу стіну потрібно скласти проект квартир. У проекті буде промальований план квартири до реконструкції і після, наші фахівці зможуть точно визначити і підказати де краще вирізати новий отвір, а де це робити категорично не можна. Після того, як буде виконаний проект потрібно почати займатися дозвільною документацією, тому що для початку будівельних робіт потрібно отримати на них дозвіл. Після отриманого дозволу виконуються самі роботи, переміряти нова площа і подаються документи на введення в експлуатацію. Тільки в такому порядку весь процес буде вважатися правильним і законним. Багато хто починає проводити роботи до отримання дозвільної документації, це черевато значними штрафами, а "пильні" сусіди і недоброзичливці, як правило, активно цьому сприяють. Щоб уникнути витрат часу і коштів рекомендуємо отримати коротку консультацію у нас в офісі або по телефону.
Чи законно це?
Вирізка прорізів, перекриттів, підвіконних блоків не забороняється і може бути узаконіна в документах. Важливо дотримати правильний порядок подачі і документів та проведення робіт.
Навіщо проект отвору?
Проект допоможе уникнути зайвих витрат на неефективне, зайве посилення прорізу, або, що ще гірше, якщо отвір буде посилено недостатньо конструкція може дати тріщину або послабити перекриття. Проект виконується досвідченими архітекторами і інженерами конструкторами, які кожен проект запевняють своїм сертифікатом.
З якими труднощами можна зіткнутися при переплануванні?
Крім побутових складнощів при переплануванні можуть виникнути складності з контролюючими органами влади - ДАБІ, чий дозвіл необхідно отримати на початок робіт. Також труднощі можуть виникнути з сусідами, адже це їх стіни теж, тому багато мешканців починають відразу проявляти інтерес до будівництва, не кажучи вже про шум і строітельинй сміття.
Перевага роботи з нами
Cучасне
обладнання
Робота з бетоном і залізобетоном різної глибини
Алмазна різка до 50см в товщину
Допоможемо оформити і узаконити
Гарантія на міцність і стійкість