Режим роботи:Пн-Нд 9.00-21.00
Адреса:вул. Ревуцького 18, оф. 73

Як знизити пил під час різання

Бетон вважається одним із самих твердих матеріалів, різати який потрібно спеціально призначеним для таких робіт інструментом. Вся справа в тому, що в ході роботи з бетонною стіною, від неї буде відходити багато дрібних осколків. Тому і використовують алмазну резку. При її застосуванні пил практично не буде поширюватися по приміщенню, а буде потрапляти в більшій своїй частині у водне середовище.

З уществует спеціальне діамантове напилення на інструменті, призначеному для цих цілей. Та й сам процес алмазного різання так само може бути різним. Різати бетон алмазним методом різання без утворення пилу & ndash ; це такий метод, в ході якого можна максимально точно зробити потрібний отвір або тонкий шов. Це самий акуратний варіант для того різання таким прорізів, так як точність робіт полягає у виключенні будь-яких ударів по стіні. Але зробити таку роботу без освіти пилу досить складно. Для цього необхідно викликати фахівця, який буде мати, спеціально призначений інструмент для таких робіт. У випадках з відсутністю в інструменті автоматичної подачі води, її потрібно поливати самостійно.

Різка мокрим способом і зниження пилу при ньому:

  1. І збавітся від пилу на всі 100% в випадках із застосуванням диска для сухих методів різання - не вийде, але зменшити її все ж можна. У наборі з таким пилами можуть йти спеціальні пилососи, які і зменшують кількість пилу.

  2. Е сть спеціальні пристрої, які при роботі одночасно змочують диск водою. Їх перевага і в тому, що такий інструмент немає необхідності додатково охолоджувати. З таким інструментом не буде стояти пильного туману.

Схожі статті

Армований і сильно армований бетон і його різка
30.10.2019

Для багатьох будівельників однієї з...

Як і чим різати бетонний блок
29.08.2019

В ході будівництва робота з бетонними блоками...

Несуча стіна і алмазна різання в цій стіні
30.10.2019

Щоб зробити отвір в несучій стіні в...