Режим роботи:Пн-Нд 9.00-21.00
Адреса:вул. Ревуцького 18, оф. 73

Чому обирають "Терміт"

  • Виконуємо індивідуальний проект підкріплений сертифікатом архітектора і конструктора. Ніяких розрахунків "на око"
  • Рез виконуємо ненаголошених методом, виходить тихіше, ніж болгарка! Важливо! В даному випадку інструменти з ударним методотом застосовувати не можна!
  • Всі роботи виконуємо самі, без посередників! Відповідно ми беремо на себе всю відповідальність за виконувані роботи, а вартість вважаємо без накруток!
  • У нас є досвід взаємодії з ЖЕКом і сусідами. Той випадок, коли потрібно провести реконструкцію квартири, а не всі це схвалюють.
  • Допоможемо оформити документи на будівельні роботи та декларацію на введення в експлуатацію
Перевага роботи з нами
Наш досвід

Ми "від" і "до" володіємо питанням перепланування і реконструкції будівель і квартир. Ми без прикрас розповімо всі етапи через які потрібно пройти, щоб ваша квартира мала ту планування, яку ви хочете, при цьому всі норми були дотримані, а ви не втрачали зайвого часу і коштів.

Робота під ключ

Ми виконуємо весь цикл роботи пов'язаний з переплануванням квартири: Проект посилення, алмазна різання прорізів, посилення прорізу, вивезення сміття, обробка отвору, введення в експлуатацію, допомогу в узаконення перепланування + паспорт БТІ. Вам немає необхідності шукати на кожен вид роботи різні організації, всі роботи виконаємо ми за ринковими цінами

Користь, міцність, краса

Саме так звучать 3 основних принципи архітектури з давніх часів, які актуально донині. Ми гарантуємо, що робота буде виконана з оптимальним посиленням, металу буде достатньо для посилення, при цьому посилена арка не буде "стирчати" з усіх боків притягаючи погляди. Досвід наших фахівців дозволяє проводити посилення прорізу так, щоб металева конструкція повністю збігалася за рівнем з основною стіною. При це міцність конструкції не страждає, а обробка не "з'їдає" додаткового простору і засобів.

Наші роботи