Режим работы:Пн-Вс 9.00-21.00
Адрес:ул. Ревуцкого 18, оф. 73

Посилення отворів

Посилення отворів в стінах розраховується з таких міркувань:

Саме зміцнення дверних прорізів сприймає невелике навантаження, будь це металева рама або перемичка з швелерів. Навантаження на них дорівнює вазі від вище розташованої стіни висотою і шириною виконуваного отвори. Іншими словами, від верху вирізуваного отвору відкладаємо його ширину і беремо вага цієї ділянки стіни, яка розподіляється на посилення прорізу. Якщо в габарити відстані, що відкладається вгору, потрапляє плита перекриття, то також додається все навантаження і від неї. Таким чином, сама металева рама або перемичка посилення прорізу несуть зовсім невелике навантаження від вищенаведені твердження розташованої стіни. Вони, скоріше, виконуються для захисту кордонів отвори від виникнення сколів і тріщин, ніж для сприйняття будь-якого реального навантаження.

Все навантаження від вище розташованих ділянок стіни і плит перекриттів розподіляється на простінки стіни, що несе, що залишилися сторін виконаного отвору. Саме розрахунок таких простінків і є основним для посилення прорізу в стіні, що несе навантаження. Розрахунок повинен показати, чи зможуть ці простінки, що залишилися, сприйняти навантаження від всіх конструкцій, які розташовані вище.

Всі розрахунки і роботи повинні виконуватися фахівцями організації має допуск на проведення будівельно-монтажних робіт. Не слід займатися розробкою проекту і безпосередньо роботами по облаштуванню та посиленню прорізів власними силами, не маючи відповідних знань і досвіду. При проведенні робіт по влаштуванню прорізів і розбиранні перегородок, застосування інструментів з високою енергією удару заборонено.